Filatelistická výstava ke 100. výročí vzniku republiky....

 

pozvnka

 

K výstavě byl vydán devítiblok, dvě obálky a bude používáno příležitostné razítko.

 

9 ti blok

 

raztko nov

        

Klub filatelistů 02 – 004 v Jindřichově Hradci, připravuje již více než rok propagační výstavu poštovních známek. Výstava pod názvem „100 let republiky na známkové tvorbě“, byla zařazena do Kulturního kalendáře významných akcí města Jindřichův Hradec na rok 2018 a je připravována ve spolupráci s Muzeem Jindřichohradecka.

 

Výstava se uskuteční v historických prostorech Muzea na Balbínově náměstí v centru města, a to od soboty 13. října do neděle 28. října 2018. Na výstavě, kterou chce náš klub filatelistů přispět k důstojné oslavě tohoto významného výročí, bude představen průřez filatelistickou tvorbou od vzniku republiky až po současnost, přičemž převážná část vystavených exponátů bude ze sbírek našich členů.

     K výstavě budou klubem vydány příležitostné filatelistické materiály, a to tiskové listy, respektive devítibloky Hradčany A s vlastním přítiskem , dále potom obálky s výstavním motivem a k dispozici bude také vlastní příležitostné výstavní razítko. Na začátku a konci výstavy budou také přítomni pracovníci České pošty, kteří zajistí běžný provoz poštovní listovní služby.

 

   Věříme, že výstava zaujme nejen sběratele, ale i nejširší laickou veřejnost.

Zveme všechny na návštěvu filatelistické výstavy v Jindřichově Hradci.

Ing. Jan Kohout - předseda KF

J. Hradec 9. 8. 2018